Productie si comercializare scule de mana profesionale Garantia producatorului – Garantia totala

Cariere

Info

CV-urile se depun la:

- sediul din Str. Narciselor nr.50

- pe fax: 0268 310 882

- pe e-mail: dana.petrache@ius.ro

Alte informații și detalii la:

- Telefon fix: 0268 331 287 int. 115

- Telefon mobil: 0745 016 655

Anunt angajare MOB&IUS S.A.  (actualizat 22.02.2017)

S.C. MOB&IUS S.A. Brasov

Post oferit:

• Promoter scule profesionale pentru constructii fabricate in Franta

Cerinţele postului:

- studii medii;

- permis cat. B;

- limba franceza si/sau engleza reprezinta un avantaj;

- cunostiinte/experienta tehnica in domeniul constructiilor/sculelor reprezinta un avantaj;

- disponibilitate deplasari;

- format de trainer (dictie, prezentare, abilitati de relationare).

Responsabilitatile postului:

- prezinta si promoveaza produsele in vederea vanzarii prin demonstratii practice;

- sustine efectiv programe de training, in acord cu necesitatile si obiectivele firmei;

-stabileste scopurile si obiectivele instruirii si/sau prezentarilor, precum si metodele de instruire.

Avantaje:

- salariu negociabil in functie de pregatire si de aptitudini;

- contract pe perioada nedeterminata;

- stabilitatea unui loc de munca;

- 4 prime anuale;

- alte beneficii (detalii la interviu).

Anunturi angajare IUS S.A.  (actualizat 22.02.2017)

S.C. IUS S.A. Brasov

Posturi oferite:

• inginer automatist

• inginer mecanic

• operator CNC

• operator productie

• strungar universal

• sculer matriter

• frezor universal

• polizator

• forjor –  operator forja

• galvanizator (cromare si vopsire)

Avantaje:

- salariu negociabil in functie de pregatire si de aptitudini

- contract pe perioada nedeterminata, program de 8 ore/zi

- calificare la locul de munca

- stabilitatea unui loc de munca

- lucru in principal doar la schimbul 1

- sporuri de productivitate

- 4 prime anuale

- transport asigurat

- alte beneficii

Anunturi angajare MOB&IUS S.A.  (actualizat 22.02.2017)

Operator receptie marfa

• studii: cel puţin 10 clase

• cunoştinţe operare PC;

• cunoştinţe în domeniul de activitate specific firmei constituie avantaj

• verifica cantitativ si calitativ produsele receptionate in conformitate cu actele de insotire a marfii (avize, facturi, procese verbale de custodie,certificate de calitate) ;

• introduce in stoc produsele receptionate ;

• intocmeste fise de neconformitate pentru produsele neconforme din receptie

Referent comert exterior

• studii: superioare sau liceale.

• instruire: utilizare computer; cunostinte limba franceza.

• răspunde de angajarea firmei in relaţia cu partenerii externi;

• intocmirea, procurarea, prelucrarea si transmiterea documentaţiei comerciale;

• gestionarea comenzilor primite de la clienţi si introducerea lor in sistemul informatic;

• urmăreşte derularea contractelor; realizarea comenzilor in termen atat calitativ cat si cantitativ.

Condiţiile de muncă:

- Munca se desfăşoară în intervalul orar 8:30 - 17:00.

Pachet salarial:

- salariu fix negociat;

- bonuri de masă/cadou;

- transport asigurat.