Productie si comercializare scule de mana profesionale Garantia producatorului – Garantia totala
*ne gasiti si pe Sistemul Electronic de Achizitii Publice: SEAP www.e-licitatie.ro

Cariere

Info

CV-urile se depun la:

- sediul din Str. Narciselor nr.50

- pe fax: 0268 310 882

- pe e-mail: dana.petrache@ius.ro

Alte informații și detalii la:

- Telefon fix: 0268 331 287 int. 115

- Telefon mobil: 0745 016 655

Anunțuri angajare (actualizat 19.11.2021)

  SC MOB&IUS SA Brasov

REPREZENTANT COMERCIAL (4 posturi disponibile, câte 1 pentru fiecare zonă)

  Zone:

- Cluj, Alba, Salaj, Satu Mare, Maramures, Bistrița Năsăud.

- București/ Ilfov

- Iași, Bacău, Botoșani, Suceava, Neamț, Vaslui, Vrancea

- Ungaria

  Ești candidatul ideal dacă:

- Îți place munca de teren!

- Ești comunicativ și ai putere de convingere!

- Ești organizat, ambițios și perseverent!

- Vrei să înveţi lucruri noi într-o manieră accesibilă!

  Cerințe:

- Studii medii/superioare;

- Limba engleză;

- Experienţă în domeniul vânzărilor: minim 3 ani;

- Deprinderi utilizare MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook);

- Permis de conducere ctg. B.

  Responsabilități:

- Încheierea de contracte

- Activitate de teren 85% din timp

-Raportarea corectă, completă şi la timp a activităţilor desfăşurate pe teren

Câștiguri corelate cu realizările

Tichete de masă/Tichete cadou

Detalii la telefon: 0745016655

Depunere CV-uri: dana.petrache@ius.ro

  SC AMTSERV CONSULTING S.R.L.

REFERENT COMERȚ EXTERIOR

- Îți dorești să lucrezi într-un mediu plăcut, cu expunere internațională?

- Îți place limba franceză, iar utilizarea calculatorului nu reprezintă o provocare pentru tine?

- Ești o persoană organizată, autonomă și atentă la detalii?

Dacă ai răspuns afirmativ, este foarte probabil ca locul tău să fie în echipa noastră,

în rolul de Referent Comerț Exterior.

  Cerințele postului:

- Cunoștințe foarte bune de limba franceză;

- Primirea cererilor de produse de la clienții din Franța;

- Gestionarea comenzilor primite de la clienți și introducerea lor în sistemul informatic

- Realizarea unei baze de date care să cuprindă corespondențele între codurile de produse comercializate de companie din diversele cataloage utilizate.

 Oferim:

Salariu fix, negociat;

Tichete de masă/Tichete cadou;

Transport asigurat;

Așteptăm CV-ul tău pe adresa de email: dana.petrache@ius.ro

Pentru mai multe detalii ne poți contacta la numărul de telefon: 0745016655